Načítání dat...
Kuba  
Kuba
Pyžamo Kuba – kvůli vašemu pohodlí a klidnému spánku Kuba je jedním z předních výrobců nočního prádla v Polsku. Kuba již více než 20 let na...
Zjistěte více
Seřadit podle:
Zobrazit produktů na stránce

Pyžamo Kuba – kvůli vašemu pohodlí a klidnému spánku

Kuba je jedním z předních výrobců nočního prádla v Polsku. Kuba již více než 20 let nabízí pyžama pro ženy, muže i děti, která jsou šitá z nejkvalitnějších přírodních materiálů. Důležité je, že společnost nabízí také službu návrhu vybraných produktů pro individuální objednávky zákazníků. Všechna pyžama Kuba jsou vyrobena na bázi 100% bavlny, která je nejen velmi odolná a trvanlivá, ale především měkká na dotek a šetrná k pokožce, a to i těm, kteří jsou náchylní k alergiím.

Pánská pyžama Kuba jsou k dostání v mnoha kolekcích, které mohou používat jak děti a dospívající, tak i dospělí. Kolekce MUSTIQUE zahrnuje produkty charakterizované originálním designem, které jsou ideální pro nejmenší spotřebitele. Kolekce BASIŃSCY je volbou pro lidi, kteří oceňují klasický a elegantní design. Sortiment společnosti zahrnuje také župany, trička, boxerky, pantofle, ponožky, sportovní oblečení a plavky.