Načítání dat...
O nás

Ekskluzywna  je známá značka těšící se velkým uznáním na trhu s dámským i pánským  prádlem. Vznikla v roce 2008. Svoji činnost  jsme zahájili na polském trhu, na kterém jsme získali uznání  již desítek tisíc klientů. Spokojené klienty máme také v mnoha zemích Evropy.

 

Vzhledem k tomu, že jsme zaznamenali velký nárůst zájmu o naše zboží  od klientů z České republiky, rozhodli jsme se na tomto trhu otevřít svoji pobočku.  Díky tomuto kroku vám můžeme nabídnout širokou škálu nejkvalitnějšho prádla za výjimečně atraktivní ceny.

 

Naším záměrem je  představit vám pečlivě vybranou nejlepší nabídku dámského a pánského prádla  předních  polských a evropských výrobců.  Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka nejen s kvalitou výrobků, ale také s našimi službami.

 

Nabízíme nejpopulárnější formy doručování jak poštou, tak kurýrní službou. V e-shopu Ekskluzywna.cz  si můžete také vybrat způsob platby v závislosti na vašich individuálních  preferencích:

  • bankovní převod
  • dobírka
  • rychlá elektronická platba PayU
  • platba platební kartou Visa, MasterCard prostřednictvím PayU
  • SuperCASH – platba na terminálech Sazka a přepážkách České Pošty

 

 

90% nabízeného sortimentu máme fyzicky v našich skladech a odesíláme do 24 hodin od přijetí objednávky. Zbylá část sortimentu je ve skladech našich dodavatelských partnerů a doba odeslání je od 2 do 5 pracovních dnů.

.