Načítání dat...

Elegantní povlečení do ložnice

Spánek je jednou ze základních fyziologických potřeb člověka, které každý z nás věnuje téměř 1/3 svého života. Je však třeba připomenout, že kvalita spánku, stejně jako naše pohodlí během nočního odpočinku, je velmi ovlivněna ložním prádlem, ve kterém spíme. Je proto dobré ji volit nejen vizuálně, ale především kvůli materiálu. Kvalitní  sada povlečení šitá z přírodních, prodyšných materiálů zajišťuje velmi dobré proudění vzduchu, díky kterému snižuje nadměrné noční pocení a příjemně zabalí tělo.

V našem internetovém obchodě Ekskluzywna.pl jsme připravili širokou škálu ložních souprav z kvalitní bavlny a saténu, které jsou k dostání v bohatých barvách. Mezi našimi zákazníky jsou nejoblíbenější vzorované povlečení  s květinovými akcenty, stejně jako ty s orientálním motivem, které dokonale zapadají do výzdoby klasických a elegantních ložnic.

Povlečení soupravy v různých velikostech – záruka potěšení pro každého

Nesmírně důležitou otázkou při hledání dokonalého ložního prádla pro ložnici je správná volba její velikosti. V tomto ohledu stojí za to zaměřit se jak na velikost naší postele, tak na individuální preference. Ne každý má rád pocit, když se mezi nohama zamotá příliš velká peřina, zatímco jiní si nepředstavují bosé nohy během spánku nebo neschopnost zabalit se do postelí. Proto je dobré věnovat zvláštní pozornost velikosti ložního prádla pro naši ložnici.

Mezi našimi návrhy najdete ložní prádlo ve dvou velikostech: 160x200 cm a 220x200 cm. První z nich je standardní velikost  ložního prádla, která se doporučuje především pro samostatné postele, rozkládací pohovky a rozkládací pohovky o šířce 80 až 160 cm. Je také velmi dobrou volbou pro páry, které používají dvě sady ložního prádla v jedné manželské posteli.  Povlečení 220x200 cm, často označované jako dvojlůžkoviny, je zase vybráno páry, které spí na velkých manželských postelích a vysokými lidmi, pro které je obtížné najít ložní prádlo ve   správné velikosti.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!

1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.