Načítání dat...

Kategorie: Dámské erotické prádlo
Typ: Erotické soupravy
Výrobce: Demoniq

Velmi kvalitní materiály a styly z erotických fantazií v sobě spojuje odvážné sexy prádlo Demoniq. Autorské originální projekty, vysoká kvalita provedení a mistrná závěrečná úprava, to je jen několik předností smyslných kolekcí polské značky, které jsou určené pro eroticky laděné a odvážné ženy, ušité ve variantě extravagance a pošetilosti. Jde o výjimečně kvalitní oblečení, které vykračuje svým střihem mimo rámec tzv. dancewear. Návrháři upravili sféru erotiky a úspěšně dobývají nové trhy s moderní nabídkou.

Souprava Veronique 2 Black je svůdný set podprsenky a kraťasů, připomínajícím svým střihem oblečení mladých dívek horkých dnů. Obě části setu jsou velmi extravagantní, zhotovené z odvážného materiálu - černá lesklá látka s dodatkem stříbrných řetízků. V podprsence tři z nich jsou umístěné mezi košíčky ve spodní části výstřihu. V kraťasech, po pěti z každé strany spojuje materiál po stranách na bocích, a odhaluje části těla. Provokativní set přitahuje pohledy na linii boků, na prsa, přizpůsobuje se obrysům těla. Dokonale splňuje úkoly, erotického prádla. Svůdnou soupravu především doporučujeme mladým ženám, které rády dominují v ložnici.

Složení materiálů: prádlo - 95%, polyester 5% elastan, bižutérie: 2% stříbro, a 3% měď, 95% ocel.Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Demoniq

Demoniq Veronique 2 Erotická Souprava

739,00
* s DPH
Doprava od: 0,00 Kč
Zásilkovna
0.00 CZK
NP - Balik na Postu - Česká Pošta
99.00 CZK
DR - Balik do ruky - Česká Pošta
99.00 CZK
PPL kurýrní služba
89.00 CZK
Osobní odběr
0.00 CZK
Expedice: 24 godziny