Načítání dat...
Výrobce: Demoniq
Expedice: 24 hodin
849,00 CZK
KUP TEĎ!
Přepravní náklady od: 0,00 CZK
Průměr: 0.0  Hodnocení: 0

Kategorie: Dámské erotické prádlo
Typ: Erotické šaty
Výrobce: Demoniq

Velmi kvalitní materiály a styly z erotických fantazií v sobě spojuje odvážné sexy prádlo Demoniq. Autorské originální projekty, vysoká kvalita provedení a mistrná závěrečná úprava, to je jen několik předností smyslných kolekcí polské značky, které jsou určené pro eroticky laděné a odvážné ženy, ušité ve variantě extravagance a pošetilosti. Jde o výjimečně kvalitní oblečení, které vykračuje svým střihem mimo rámec tzv. dancewear. Návrháři upravili sféru erotiky a úspěšně dobývají nové trhy s moderní nabídkou.

Souprava Veronique 1 Black je jedním z těch exkluzivních setů spojujících v sobě prádlo se šperky. Extravagantní a svůdné oblečení s úžasnou konečnou úpravou s řetízky po celé délce zad je nejdůležitější součástí tohoto setu. Dokonale se přizpůsobuje tělu. Již vzpomínaní řetízky jsou různě dlouhé v těch místech, kde je ženské tělo má křivky, jsou delší a například, v pase - kratší. Přitom nejsou natolik krátké, aby zahalilo tělo. Obě strany látky jsou rozděleny značným odstupem. Pouze dodatkem jsou zde černá tanga, jejichž základem je tradiční konstrukce pásků a materiálu střiženého do trojúhelníků, s tím rozdílem, že pásky byly nahrazeny stříbrnými řetízky. Jedná se o unikátní projekt - fascinující malá černá k  využití pro vzrušující momenty erotického života.

Složení materiálů: prádlo - 95%, polyester 5% elastan, bižutérie: 2% stříbra a 3% měď, 95% ocel.Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Demoniq

Klienti, kteří si koupili tento produkt, vybrali si taky...