Načítání dat...

Body Mazzy za akční cenu 1 Kč pouze při nákupu vybraných modelů těchto značky Anais. Akce trvá do vyčerpání fondu propagačních produktů.

Můžete si zakoupit jednu položku produktu za akční cenu 1 Kč za jednu objednávku, která splňuje kritéria akce – košík musí obsahovat produkt vybrané značky, na který se akce vztahuje.

Při vracení produktu spojeného s propagačním body Mazzy je nutné vrátit oba produkty. V případě nevrácení Body Mazzy bude vrácená částka snížena o částku 428 Kč, tj. standardní cena produktu snížená o dříve zaplacenou částku 1,00 Kč.

Standardní cena Body Mazzy - 429 Kč.

Úplný seznam výrobků opravňujících k nákupu bodystocking za akční cenu naleznete na: https://ekskluzywna.cz/Anais-akce

Odvažte se ukázat ze zcela jiné stránky, ve zcela jiné tváři. Vyberte si spodní prádlo, díky kterému se budete mít ráda ještě více, a k tomu všemu zajistíte svému muži větší potěšení a zážitek. Krásné erotické body Mazzy, okouzluje svým provedením, péčí o každý detail a podrobnost, a k tomu všemu i svou výjimečností. Tento model je oblékaný přes krk, má otevřený nezbedný rozkrok, odhalenou horní část zad, a k tomu procházející prostředkem proužek s rozparky. Celek tvoří černá, jemná síťovina s různými vzorovanými motivy. Pokud tedy erotické spodní prádlo na míru každé ženy, tak bude bezpochyby tento model dokonalou volbou a nákupem.

 

Složení: 80% polyamid, 20% elastan

Body Mazzy - Propagační produkt, který lze zakoupit výhradně k vybraným výrobkům značky Anais

1,00
* s DPH
Doprava od: 0,00 Kč
Zásilkovna
59.00 CZK
NP - Balik na Postu - Česká Pošta
99.00 CZK
DR - Balik do ruky - Česká Pošta
99.00 CZK
PPL kurýrní služba
89.00 CZK
Osobní odběr
0.00 CZK
Expedice: 24 hodin
Klienti, kteří si koupili tento produkt, vybrali si taky...